| Bezdrôtové technológie | |
| Bluetooth | Áno |
| Bluetooth verzia | 5.2 |
| NFC | Áno |
| Konštrukcia | |
| Hmotnosť | 53 g |
| Značka/model | |
| Názov modelu / kompatibilita | Huawei Watch GT 5 Pro 46mm |
| Modelové číslo | VLI-B29 |
| Dizajn a displej | |
| Farba tela | Čierna |
| Uhlopriečka displeja | 1,43 " |
| Rozlíšenie displeja | 466x466 |
| Veľkosť puzdra | 46 mm |
| Remienok | |
| Farba remienka | Čierna |
| Materiál remienka | Fluoroelastomér |
| Hardvér a softvér | |
| Kompatibilný OS telefónu | Android |
Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Viac informácií o spracúvaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.