Nenechte se zmást jeho elegantním vzhledem, IdeaPad Duet 3i je výkonný notebook typu 2v1 s klávesnicí plné velikosti. Použijte jej v režimu notebooku nebo jako tablet; dělejte poznámky nebo skicujte na obrazovce pro bezproblémový tvůrčí zážitek s volitelným dotykovým perem. Přední 5Mpx webkamera a 8Mpx zadní kamera umožňují kvalitní a snadné videohovory. To vše s baterií s celodenní výdrží a 15minutovým rychlým nabíjením, které vám poskytne 2 hodiny výdrže – pro každý případ.
Obrazovka s úhlopříčkou 11,5" a rozlišením 2K nabízí technologii nové úrovně. S rozlišením 2000 x 1200, 97,5% pokrytím DCI-P3, 85% poměrem aktivní plochy a jasem 400 nitů poskytuje dokonale čistý obraz. Tato rozsáhlá dotyková obrazovka vám umožňuje posouvat, přibližovat a tvořit intuitivněji než kdy dříve. Syté barvy vás upoutají, ať už sledujete svůj oblíbený pořad, navštívíte online výuku nebo si užíváte videochat – dokonce i na slunci. Dva reproduktory Dolby Audio® poskytují k vynikajícímu obrazu i pohlcující zvuk.
IdeaPad Duet 3i, poháněný procesorem Intel® N200 a až 8 GB RAM, poskytuje působivě rychlý a plynulý výkon s velmi nízkou latencí. Integrovaná grafika Intel® zajišťuje ostré a maximálně kvalitní video z webkamery pro bezproblémové hovory. Všechny své soubory a média můžete ukládat s až 256 GB úložištěm. A celodenní výdrž baterie na IdeaPad Duet 3i vás udrží v chodu bez ohledu na to, co na vás život přichystá.
Máte nápad? Zaznamenejte jej, dokud ho máte čerstvě v paměti, pomocí volitelného digitálního pera Lenovo. Rychle se spáruje se zařízením a vy tak můžete skicovat nebo si dělat poznámky přímo na obrazovce. Kreslete a pište jako s klasickým perem s podporou naklonění pro přirozeně šikmé tahy štětcem a rychlejší nahrání díky nižší latenci. Smart Notes dokonce zkrášlí váš rukopis v reálném čase. A když jste připraveni poslat svůj výtvor do světa, IdeaPad Duet 3i vám nabídne spoustu možností připojení, včetně dvou USB-C, Bluetooth® až 5.2 a WiFi 6.
IdeaPad Duet 3i s certifikátem ENERGY STAR® a EPEAT® Silver se dodává s balením, který obsahuje 90 % recyklovaného plastu v krytu napájecího adaptéru a 30 % plastu ocean-bound v obalu. A prostřednictvím služby uhlíkové kompenzace CO2 Offset Service můžete kompenzovat odhadované emise uhlíku spojené s vaším počítačem během jeho průměrného životního cyklu podporou projektů, jejichž cílem je pomoci kompenzovat emise CO2 do atmosféry.
Popis, obrázky a jednotlivé parametry se mohou lišit v závislosti na zvoleném modelu a konfiguraci.
| Komunikácia a porty | |
| Audio 3,5mm jack | Áno |
| Bezdrôtové technológie | |
| Bluetooth | Áno |
| Bluetooth verzia | 5.1 |
| NFC | Nie |
| Wi-Fi | Áno |
| Výdrž a výkon | |
| Značka procesora | Intel |
| Frekvencia procesora | 1 GHz |
| Operačná pamäť | 8 GB |
| Počet jadier procesora | 4 x |
| Ovládanie | |
| Numerická časť | Nie |
| Model a provedenie | |
| Podsvietenie klávesnice | Nie |
| Konštrukcia | |
| Hĺbka | 172 mm |
| Šírka | 271,3 mm |
| Výška | 8,95 mm |
| Displej | |
| Uhlopriečka | 11,5 " |
| Kapacita | 128 GB |
| Typ pamäte | LPDDR5 |
| Operačný systém | Windows 11 Pro |
Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Viac informácií o spracúvaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.