

Seznam se s Galaxy S26 a S26+. Napříč modely spojují naše výkonné AI telefony zaoblené rohy a vyladěný design, který padne pohodlně do ruky.

Od epických úloh po multiplaying hry v reálném čase, speciálně vyvinutý procesor poskytuje bleskovou odezvu a pohání přizpůsobený vylepšovač obrazu, díky kterému je obsah ostrý a dynamický. Navíc díky 38% nárůstu výkonu pokročilého NPU a o 23 % plynulejšímu zobrazení budeš mít vždy náskok před svými protivníky.

Zažij celé spektrum barev a světla díky naší pokročilé technologii mDNIe, která poskytuje až 4× vyšší přesnost zpracování obrazu pro bohatší odstíny. Výsledkem je výrazné zvýšení grafického výkonu. Technologie ProScaler dodává každému snímku důraz, který si zaslouží – díky vylepšené AI nabízí realistické detaily a skutečně pohlcující zážitek.

Zachovej chladnou hlavu, i když jde do tuhého. Přepracovaná odpařovací komora Vapor Chamber a přizpůsobený materiál pro tepelné rozhraní (TIM) podporují vysoce výkonný procesor při náročných operacích. Díky účinnějšímu chlazení zajišťují až o 29 % lepší odvod tepla pro perfektní zážitek z používání. Díky podpoře ray tracingu a optimalizaci Vulkan si tvoje zařízení udržuje špičkový výkon i po dlouhých hodinách sledování videa a s lehkostí přináší plynulý obraz a bleskurychlé vykreslování detailních scén


Nízký stav baterie je minulost. Rychlé kabelové nabíjení ti vmžiku vrátí plnou kapacitu – až na 69 % baterii dostane za cca 30 minut – a udrží tě v tom správném tempu
Až
baterie přibližně za
Galaxy S26 a S26+ nabízí 12GB paměť a dvě varianty úložiště: 256 GB nebo 512 GB, abys měl kapacitu na míru svému stylu používání telefonu. Pro fotky a běžné aplikace postačí menší varianta – 256GB úložiště. Pro hráče, fotografy a při častém stahování velkých aplikací je ideální 512 GB, se kterými telefon nezpomalí

Režim Nightography osvětluje temné noci, ať jsi kdekoli. Zachytit výjimečné okamžiky jasněji a přesněji je s ním mnohem jednodušší.
Systém fotoaparátů nové generace zachycuje širší dynamický rozsah, díky kterému jsou stíny a světla maximálně jasné a prokreslené. Pokročilý aplikační procesor redukuje šum na základě individuálních vzorů, které jsou typické pro každý typ snímače, a vytváří ohromující záběry i v prostředí se slabým osvětlením.

Díky technologii ProVisual Engine špičkový 50Mpx fotoaparát vylepšuje každý snímek a zdokonaluje detaily různých objektů, přináší sytější barvy a světelnost, která drží krok s tvojí představivostí.

Funkce Super Steady a Uzamčení horizontu kombinují rozšířené optické úhly s gyroskopem a akcelerometrem, takže telefon rozpoznává směr gravitace a drží záběry rovně, a to i v případě, že se otáčíš o 360°. Ať už běžíš nebo kráčíš po skalách, tvá videa zůstávají stabilní a plynulá.


Přední fotoaparát Galaxy S26 a S26+ má nyní integrovaný AI procesor pro zpracování obrazu (ISP). Každá selfie fotografie působí přirozeněji a správně se v ní vykreslují světlo a stíny. Díky věrnému zachycení odstínů pleti a dalších detailů, jako vlasy a obočí, na snímcích pokaždé zazáříš
Editování fotografií nebylo nikdy zábavnější. Stačí napsat několik slov a Galaxy AI přidá do fotografie stylové doplňky. Například popiš, jak má upravit snímek tvého mazlíčka a během pár minut máš hotovo.


Zbrusu nová funkce Galaxy AI dokáže rozpoznat, co se děje na obrazovce a nabídnout ti rychlé zkratky. Funkce Now Nudge chytře snižuje počet kroků k další akci a poskytuje návrhy pro automatické vyplnění. Hledání v Galerii je mnohem snadnější. Když tě někdo požádá o fotky z výletu, Now Nudge je podle kontextu rychle najde za tebe. Po kliknutí otevře Galerii na správném místě, takže už jen stačí označit ty, které chceš sdílet s přáteli

Zjednoduš si den s funkcí Now Brief. Tato funkce sleduje tvé denní aktivity a nyní lépe chápe tvé zvyky, takže připraví přehledná shrnutí. Při tréninku ti doporučí seznam skladeb, během dne ti pošle upomínku na důležitou událost nebo zobrazí podrobnosti k rezervaci při cestování – vše v minimalistických přehledech.
Navržený, aby se ti dokonale přizpůsobil. One UI 8.5 personalizuje Galaxy podle běžného používání. Jednoduché a intuitivní rozhraní, kontextuální upomínky z Now Brief a chytrá doporučení zcela nového Now Nudge a Výběru AI, zajistí, že každodenní úkoly zvládneš na jedno klepnutí.

Popis, obrázky a jednotlivé parametry se mohou lišit v závislosti na zvoleném modelu a konfiguraci.
| Displej | |
| Uhlopriečka displeja | 6,3 " |
| Rozlíšenie displeja | 2340x1080 |
| Konštrukcia | |
| Farba | Modrá |
| Hmotnosť | 167 g |
| HW klávesnica | Nie |
| Stupeň krytia (IP) | IP68 |
| Outdoorový | Nie |
| Vodeodolný | Áno |
| Výška | 149,6 mm |
| Šírka | 71,7 mm |
| Hĺbka | 7,2 mm |
| Výdrž a výkon | |
| Vnútorná pamäť | 512 GB |
| Operačná pamäť | 12 GB |
| Značka procesora | Samsung |
| Označenie procesora | Exynos 2600 |
| Frekvencia procesora | 3,8 GHz |
| Počet jadier procesora | 10 x |
| Batéria vyberateľná | Vstavaná batéria |
| Kapacita batérie | 4300 mAh |
| Výkon drôtového nabíjania (max) | 25 W |
| Typ pamäťovej karty | Nepodporuje |
| Trieda energetickej účinnosti | A |
| Napájací adaptér v balení | Nie |
| Fotoaparát | |
| Zadný fotoaparát (prisvetlenie) | Áno |
| Rozlíšenie hlavného zadného fotoaparátu | 50 Mpx |
| Počet objektívov (zadných) | 3 x |
| Predný fotoaparát (rozlíšenie) | 12 Mpx |
| Komunikácia a porty | |
| Audio 3,5mm jack | Nie |
| Dátové siete | 5G |
| Konektor dátový/napájací | USB-C |
| Funkcie | |
| Bezdrôtové nabíjanie | Áno |
| Funkcia rýchlonabíjania | Áno |
| Bezdrôtové technológie | |
| Bluetooth | Áno |
| Bluetooth verzia | 5.3 |
| Wi-Fi | Áno |
| Software | |
| Operačný systém | Android |
| Verzia operačného systému | Android 16 |
| Značka/model | |
| Názov modelu (modelove číslo) / kompatibilita | Samsung Galaxy S26 |
| Modelové číslo | SM-S942B/DS |
Bezpečnostná príručka spoločnosti Samsung
Safety_information_Rev.2.0.1_240724.pdfTento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Viac informácií o spracúvaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.