
Představujeme nový skleněný modul fotoaparátu, který přirozeně splývá s tělem telefonu a podtrhuje jeho sofistikovaný vzhled.

Nejnovější a nejvýkonnější procesor na telefonech Galaxy. Odemkne plný potenciál Galaxy AI při multitaskingu a zajišťuje plynulé a ostré zobrazení napříč aplikacemi díky vlastnímu vylepšení obrazu. O 39?% silnější NPU a o 24?% lepší grafický výkon zvládnou v reálném čase i nejnáročnější mobilní hry.

Zvyš úroveň svého soukromí s novým displejem – exkluzivně pro Galaxy S26 Ultra. Inovativní technologie chrání obsah na obrazovce před zvědavými pohledy. Vyber si, kdy a kde se displej s ochranou soukromí aktivuje – vždy nebo pouze v případě některých aplikací, oznámení nebo při zadávání PIN kódu a hesel, v Nastavení, na zamčené obrazovce nebo při otevírání zabezpečených složek.

Zažij celé spektrum barev a světla díky naší pokročilé technologii mDNIe, která poskytuje až 4× vyšší přesnost zpracování obrazu pro bohatší odstíny. Výsledkem je výrazné zvýšení grafického výkonu. Technologie ProScaler dodává každému snímku důraz, který si zaslouží – díky vylepšené AI nabízí realistické detaily a skutečně pohlcující zážitek.

Galaxy S26 Ultra je navržen pro náročné situace, ať už hrajete hry s vysokými nároky na výkon nebo používáte Galaxy AI. Díky procesoru Snapdragon® 8 Elite Gen 5 pro Galaxy nabízí vylepšený herní výkon s rychlým, plynulým a vysoce citlivým ovládáním. A díky pokročilému řízení teploty pomocí nového designu Vapor Chamber se teplo odvádí rychleji a efektivněji než kdykoli předtím.


Galaxy S26 Ultra podporuje superrychlé nabíjení 3.0, které doplní energii bleskově, aniž by ovlivnilo životnost baterie
Až
baterie přibližně za
Galaxy S26 Ultra nabízí tři varianty úložiště: až 1?TB s 16GB pamětí, 512?GB nebo 256?GB s 12GB pamětí, abys měl kapacitu na míru svému stylu používání. Pro hráče, tvůrce videí a při častém stahování velkých aplikací je ideální 1?TB, se kterým telefon nezpomalí. Pro fotky a běžné aplikace postačí menší varianty úložiště – 512?GB nebo 256?GB

Galaxy S26 Ultra posouvá hranice nočního videa. Režim Nightography a širší clony redukují šum a umožňují natáčet ostrá a detailní videa i při slabém světle.
Širokoúhlý fotoaparát má nyní o 47 % světelnější clony s otevřením až na f/1,4. Zatímco teleobjektiv s clonou f/2,9 nabízí o 37 % propustnost světla.
Zachyť noc v plné kráse. Pokročilý aplikační procesor (AP) snižuje šum typický pro jednotlivé snímače, takže každý záběr – v ulicích, po západu slunce i v intimní atmosféře – víří barvami a detaily


Funkce Super Steady a Uzamčení horizontu kombinují rozšířené optické úhly s gyroskopem a akcelerometrem, takže telefon rozpoznává směr gravitace a drží záběry rovně, a to i v případě, že se otáčíš o 360°. Ať už běžíš nebo kráčíš po skalách, tvá videa zůstávají stabilní a plynulá.

Galaxy S26 Ultra je stvořený pro detail. Sestava objektivů okolo 200Mpx širokoúhlého fotoaparátu a technologie ProVisual Engine v reálném čase analyzují snímky ve vysokém rozlišení, takže v celé scéně zůstavají textury a jas věrné realitě.

Přibliž si i nejvzdálenější objekty. Od 1× optické dokonalosti až po strhující 100× Space Zoom poháněný AI algoritmy – stabilizuj obraz a okamžitě vylepši kvalitu svých záběrů


Přední fotoaparát Galaxy S26 Ultra má nyní integrovaný AI procesor pro zpracování obrazu (ISP). Každá selfie fotografie působí přirozeněji a správně se v ní vykreslují světlo a stíny. Díky věrnému zachycení odstínů pleti a dalších detailů, jako vlasy a obočí, na snímcích pokaždé zazáříš
Editování fotografií nebylo nikdy zábavnější. Stačí napsat několik slov a Galaxy AI přidá do fotografie stylové doplňky. Například popiš, jak má upravit snímek tvého mazlíčka a během pár minut máš hotovo.


Zbrusu nová funkce Galaxy AI dokáže rozpoznat, co se děje na obrazovce a nabídnout ti rychlé zkratky. Funkce Now Nudge chytře snižuje počet kroků k další akci a poskytuje návrhy pro automatické vyplnění. Hledání v Galerii je mnohem snadnější. Když tě někdo požádá o fotky z výletu, Now Nudge je podle kontextu rychle najde za tebe. Po kliknutí otevře Galerii na správném místě, takže už jen stačí označit ty, které chceš sdílet s přáteli

Zjednoduš si den s funkcí Now Brief. Tato funkce sleduje tvé denní aktivity a nyní lépe chápe tvé zvyky, takže připraví přehledná shrnutí. Při tréninku ti doporučí seznam skladeb, během dne ti pošle upomínku na důležitou událost nebo zobrazí podrobnosti k rezervaci při cestování – vše v minimalistických přehledech.
Navržený, aby se ti dokonale přizpůsobil. One UI 8.5 personalizuje Galaxy podle běžného používání. Jednoduché a intuitivní rozhraní, kontextuální upomínky z Now Brief a chytrá doporučení zcela nového Now Nudge a Výběru AI, zajistí, že každodenní úkoly zvládneš na jedno klepnutí.

Popis, obrázky a jednotlivé parametry se mohou lišit v závislosti na zvoleném modelu a konfiguraci.
| Displej | |
| Uhlopriečka displeja | 6,9 " |
| Rozlíšenie displeja | 3120x1440 |
| Konštrukcia | |
| Farba | Čierna |
| Hmotnosť | 214 g |
| HW klávesnica | Nie |
| Stupeň krytia (IP) | IP68 |
| Outdoorový | Nie |
| Vodeodolný | Áno |
| Výška | 163,6 mm |
| Šírka | 78,1 mm |
| Hĺbka | 7,9 mm |
| Výdrž a výkon | |
| Vnútorná pamäť | 1 TB |
| Operačná pamäť | 16 GB |
| Značka procesora | Qualcomm |
| Označenie procesora | Snapdragon 8 Elite Gen 5 for Galaxy |
| Frekvencia procesora | 4,6 GHz |
| Počet jadier procesora | 8 x |
| Batéria vyberateľná | Vstavaná batéria |
| Kapacita batérie | 5000 mAh |
| Výkon drôtového nabíjania (max) | 60 W |
| Typ pamäťovej karty | Nepodporuje |
| Trieda energetickej účinnosti | A |
| Napájací adaptér v balení | Nie |
| Fotoaparát | |
| Zadný fotoaparát (prisvetlenie) | Áno |
| Rozlíšenie hlavného zadného fotoaparátu | 200 Mpx |
| Počet objektívov (zadných) | 3 x |
| Predný fotoaparát (rozlíšenie) | 12 Mpx |
| Komunikácia a porty | |
| Audio 3,5mm jack | Nie |
| Dátové siete | 5G |
| Konektor dátový/napájací | USB-C |
| Funkcie | |
| Bezdrôtové nabíjanie | Áno |
| Funkcia rýchlonabíjania | Áno |
| Bezdrôtové technológie | |
| Bluetooth | Áno |
| Bluetooth verzia | 6.0 |
| Wi-Fi | Áno |
| Software | |
| Operačný systém | Android |
| Verzia operačného systému | Android 16 |
| Značka/model | |
| Názov modelu (modelove číslo) / kompatibilita | Samsung Galaxy S26 Ultra |
| Modelové číslo | SM-S948B/DS |
Bezpečnostná príručka spoločnosti Samsung
Safety_information_Rev.2.0.1_240724.pdfTento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Viac informácií o spracúvaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.