

Inspirovaný ikonickou řadou Galaxy S – nový tablet Galaxy Tab A11+ je tenký a dokonale elegantní. Jeho zeštíhlená silueta a minimalistický design vytvářejí prémiový dojem, který je pro Galaxy typický. Dostupný je v nadčasových barvách Gray a Silver, které snadno sladíš se svým stylem.

S novým procesorem a vylepšeným grafickým čipem ti Galaxy Tab A11+ přináší hladký a stabilní výkon pro každou aktivitu. Ať už se ponoříš do her, sleduješ oblíbený obsah nebo pracuješ naplno – tablet vše zvládne s lehkostí. Vychutnej si rychlost, plynulost a spolehlivost, ať už jsi kdekoliv.

Měj svého chytrého pomocníka vždy po ruce. Jednoduše podrž boční tlačítko na svém Galaxy Tab A11+, sdílej obrazovku nebo pohled z kamery a asistent Gemini ti okamžitě poradí s tím, co máš před sebou. Začni konverzaci a získej odpovědi na to, co tě právě zajímá – rychle a bez starostí.

Galaxy Tab A11+ přináší velkou paměť s kapacitou 8 GB, která se postará o rychlý a plynulý multitasking. Rozsáhlé úložiště s kapacitou 256 GB dále nabízí dostatek místa na velké soubory a aplikace. Úložiště pak můžeš rozšířit o další 2 TB, jednoduchým vložením microSD karty.

S baterií o kapacitě 7 040 mAh tě už nic nezastaví. Ať už budeš pracovat, sledovat filmy nebo hrát hry, vždy se na ni budeš moci spolehnout. A když ti energie náhodou dojde, 25W rychlé nabíjení ji bleskově doplní.

Nech se ohromit plynulostí a jasným displejem Galaxy Tab A11+, který je optimalizovaný pro tvou zábavu. Vysoká obnovovací frekvence 90 Hz přináší přirozeně hladký pohyb při sledování videí, hraní her a prohlížení sociálních sítí. Displej je dobře čitelný dokonce i pod přímým světlem, takže na něm vše vidíš ostře – doma i venku.

Galaxy Tab A11+ má zabudované 4 reproduktory navržené společností Dolby, které přinášejí bohatý, multidimenzionální zvuk. Od tvých oblíbených playlistů po nejnovější filmy – pohlcující 3D audio tě vtáhne přímo do scény se všemi strhujícími detaily. K tabletu Galaxy Tab A11+ můžeš připojit klasická kabelová sluchátka a to díky 3,5 mm zvukovému portu.

Popis, obrázky a jednotlivé parametry se mohou lišit v závislosti na zvoleném modelu a konfiguraci.
Samsung GalaxyTab A11+
Operačný systém: Android
Procesor - počet jadier: Osemjadrový procesor
Procesor - frekvencia: 2,5 GHz, 2 GHz
RAM (GB): 6 GB
Vnútorná pamäť (GB): 128 GB
Pamäťové karty: MicroSD
Technológia displeja: TFT
Veľkosť hlavného displeja (palca): 11
Rozlíšenie (px):1920 x 1200
Obnovovacia frekvencia (Hz): 90
Počet farieb: 16 mil.
Konektivita - prenos dát:
• Wi-Fi: 802.11a/b/g/n/ac 2.4GHz+5GHz
• Bluetooth: Bluetooth 5.3
Výbava:
• USB-C
• 3,5mm Stereo
Fotoaparát:
• zadná: 8.0 Mpx
• predné (Selfie): 5 Mpx
• rozlíšenie záznamu videa: UHD 4K (3840 x 2160) @30fps
• funkcia fotoaparátu: Automatické ostrenie
Reproduktory: 4x 1,2W
Senzory:
• Akcelerometer
• Gyro senzor
• Geomagnetický senzor
• Hallov senzor
• Svetelný senzor
Funkcia:
• GPS
• Glonass
• Beidou
• Galileo
• QZSS
Batérie:
• kapacita batérie [mAh]: 7 040
• max. výkon drôtového nabíjania: 25W
Rozmery (mm): 168.7 x 257.1 x 6.9
Hmotnosť (g): 477
Farba: Strieborná
Obsah balenia:
Dátový kábel je dostupný iba v bielej farbe. Nabíjací adaptér NIE JE súčasťou balenia.
Záruka: 2 Roky
| Konštrukcia | |
| Farba | Strieborná |
| Hmotnosť | 0,477 g |
| Výška | 168,7 mm |
| Šírka | 257,1 mm |
| Hĺbka | 6,9 mm |
| Hmotnosť | 0,477 kg |
| Výdrž a výkon | |
| Vnútorná pamäť | 128 GB |
| Operačná pamäť | 6 GB |
| Kapacita batérie | 7040 mAh |
| Počet jadier procesora | 8 x |
| Frekvencia procesora | 2,5 GHz |
| Typ pamäťovej karty | Micro SD |
| Trieda energetickej účinnosti | E |
| USB-PD požadovaný výstupný výkon nabíjačky (min) | 10 W |
| Napájací adaptér v balení | Nie |
| USB-PD podporovaný výstupný výkon nabíjačky (max) | 25 W |
| Komunikácia a porty | |
| Audio 3,5mm jack | Áno |
| Dátové siete | Nepodporuje |
| Bezdrôtové technológie | |
| Bluetooth | Áno |
| NFC | Nie |
| Wi-Fi | Áno |
| Geolokácia | |
| GPS | Áno |
| Značka/model | |
| Názov modelu / kompatibilita | Samsung Galaxy Tab A11+ Wi-Fi (SM-X230) |
| Modelové číslo | SM-X230 |
| Software | |
| Operačný systém | Android |
| Fotoaparát | |
| Predný fotoaparát (rozlíšenie) | 5 Mpx |
| Rozlíšenie hlavného zadného fotoaparátu | 8 Mpx |
| Displej | |
| Uhlopriečka | 11 " |
Bezpečnostná príručka spoločnosti Samsung
Safety_information_Rev.2.0.1_240724.pdfTento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Viac informácií o spracúvaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.