• Google Gemini
• Zakrivené hrany
• Gorilla Glass 7i
• IP64
• Dolby Atmos
• Vlastná integrovaná AI
Operačný systém: Android V, Hyper OS 2
Procesor - počet jadier: MediaTek, Helio G100-Ultra 8 core
Procesor - frekvencia: 2.2 GHz
Používateľská pamäť [GB]: 128
Veľkosť RAM [GB]: 6
Displej - uhlopriečka [palca]: 6.77 P-OLED
Displej - rozlíšenie [pix]: 1080 x 2392
Dotykový displej: Áno
Klávesnica: Nie
Konektivita:
• Bluetooth 5.3, WiFi
• NFC
• USB-C
Sieť:
• GSM/GPRS (2G)
• EDGE (2.5G) UMTS/CDMA (3G)
• HSPA (3.5G) LTE (4G)
• VoWiFi, VoLTE
Senzory:
• Čítačka odtlačkov prstov v displeji
• GPS
Fotoaparát:
• Hlavná: 108 MP, 2.00 f/
• Tele objektív: 2 MP, 2.40 f/
• Predné: 1x, 20 MP, 2.20 f/
• Optický zoom
• AI fotoaparát a editácia fotiek
Batérie:
• Rýchle nabíjanie
• Reverzné drôtové nabíjanie: 18 W
• Rýchlosť nabíjania: 33 W
• Kapacita batérie: 6000 mAh
Rozmery [mm]: 164,03 x 75,42 x 7,94
Hmotnosť [g]: 183,7
Obsah balenia:
• Nabíjací kábel (USB-C na USB-C)
• Obal
• Fólia na displej (nalepená z výroby)
Záruka: 24 mes.
| Displej | |
| Uhlopriečka displeja | 6,77 " |
| Rozlíšenie displeja | 2392x1080 |
| Technologia displeja | AMOLED |
| Konštrukcia | |
| Farba | Zelená |
| Hmotnosť | 183,7 g |
| HW klávesnica | Nie |
| Stupeň krytia (IP) | IP64 |
| Výška | 164,03 mm |
| Šírka | 75,42 mm |
| Hĺbka | 7,94 mm |
| Výdrž a výkon | |
| Vnútorná pamäť | 128 GB |
| Operačná pamäť | 6 GB |
| Značka procesora | Mediatek |
| Označenie procesora | Helio G100 Ultra |
| Frekvencia procesora | 2,2 GHz |
| Počet jadier procesora | 8 x |
| Batéria vyberateľná | Vstavaná batéria |
| Kapacita batérie | 6000 mAh |
| Výkon drôtového nabíjania (max) | 33 W |
| Trieda energetickej účinnosti | B |
| USB-PD požadovaný výstupný výkon nabíjačky (min) | 10 W |
| Napájací adaptér v balení | Nie |
| USB-PD podporovaný výstupný výkon nabíjačky (max) | 33 W |
| Fotoaparát | |
| Zadný fotoaparát (prisvetlenie) | Áno |
| Rozlíšenie hlavného zadného fotoaparátu | 108 Mpx |
| Počet objektívov (zadných) | 2 x |
| Predný fotoaparát (rozlíšenie) | 20 Mpx |
| Komunikácia a porty | |
| Audio 3,5mm jack | Nie |
| Dátové siete | 4G LTE |
| Bezdrôtové technológie | |
| Bluetooth | Áno |
| Bluetooth verzia | 5.3 |
| NFC | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Funkcie | |
| FM rádio | Nie |
| Funkcia rýchlonabíjania | Áno |
| SIM | |
| Dual SIM | Áno |
| Geolokácia | |
| GPS | Áno |
| Software | |
| Operačný systém | Android |
| Verzia operačného systému | Android 15 |
| Značka/model | |
| Názov modelu (modelove číslo) / kompatibilita | Xiaomi Redmi Note 15 |
| Modelové číslo | 2510DRA23E |
Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Viac informácií o spracúvaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.