Telefon Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G je navržen tak, aby obstál i v náročných podmínkách každodenního používání. Pevná konstrukce a kvalitní materiály chrání zařízení před nárazy, prachem i nečekanými nehodami. Díky tomu se na něj můžete spolehnout doma, v práci i na cestách.
Díky 10% křemíko-uhlíkovému obsahu se kapacita baterie REDMI Note 15 Pro+ 5G výrazně zvýšila a poskytuje nebývale dlouhou výdrž.
Zažijte bleskovou energii, která vás připraví na vše. Telefon Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G se plně nabije za úctyhodných 40 minut.
Díky podpoře zpětného nabíjení se z telefonu stává přenosná powerbanka, připravená nabít vaše zařízení kdykoli a kdekoli.
SGS certifikováno pro vysoce odolnou ochranu celého zařízení proti pádům, ohýbání a drtivému tlaku.
Díky sklu s ultravelkou pevností je displej odolný proti nárazu a poškrábání, zajišťuje dlouhodobou odolnost a spolehlivost.
Zadní panel z ultrapevného sklolaminátu je odolný, lehký a účinně pohlcuje nárazy, čímž výrazně zvyšuje celkovou odolnost vůči pádům.
Nově vylepšená technologie AI Water State Detection přináší výjimečnou přesnost, inteligentně rozpoznává vodu, olej, pěnu, pot a další. Precizní citlivost pro plynulý zážitek
Vysokofrekvenční vibrace odvádějí zbytky vody z reproduktoru a portů, čímž obnovují původní kvalitu zvuku.
REDMI Note 15 Pro+ 5G disponuje zcela novým 4. generací 200 MP hlavního fotoaparátu, vybaveným novým velkým snímačem 1/1.4" pro bezprecedentní úroveň detailů.
Špičkový 200 MPx HPE senzor přináší dvojnásobný optický teleobjektiv, HDR a AI funkce, čímž posouvá ultračistý 200 MP zážitek na vyšší úroveň.
Díky špičkovým luminiscenčním materiálům s nižší spotřebou energie a nejvyššímu jasu až 3200 nits zůstávají detaily živé a obraz je zřetelný i v jasném prostředí. V kombinaci s ultrarychlou 2560Hz okamžitou rychlostí vzorkování dotyku pro mimořádně pohotové ovládání přináší displej fantastický herní zážitek.
Vybaveno dvěma reproduktory, které zajišťují až 400 % nárůst hlasitosti pro ohromující zvukový zážitek a okamžité vcítění.
Snapdragon® 7s Gen 4 využívá 4nm proces a osmijádrovou vysoce výkonnou architekturu, poskytuje celkové zvýšení výkonu o téměř 10 %. Zajišťuje plynulý chod při každodenním používání a snadno si poradí s hrami a médii.
Díky optimalizovaným RAM pamětem zvládá Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G multitasking bez zpomalení. Přepínání mezi aplikacemi je rychlé a plynulé i při vyšší zátěži. Výsledkem je svižný výkon, který drží krok s vaším tempem po celý den.
Vlastní řízení zvyšování signálu s inteligentním nastavením antény.
Popis, obrázky a jednotlivé parametry se mohou lišit v závislosti na zvoleném modelu a konfiguraci.
| Displej | |
| Uhlopriečka displeja | 6,83 " |
| Rozlíšenie displeja | 2772x1280 |
| Konštrukcia | |
| Farba | Čierna |
| Hmotnosť | 207 g |
| HW klávesnica | Nie |
| Stupeň krytia (IP) | IP68 |
| Outdoorový | Nie |
| Vodeodolný | Áno |
| Výška | 163,34 mm |
| Šírka | 78,31 mm |
| Hĺbka | 8,19 mm |
| Výdrž a výkon | |
| Vnútorná pamäť | 512 GB |
| Operačná pamäť | 12 GB |
| Značka procesora | Qualcomm |
| Označenie procesora | Snapdragon 7s Gen 4 |
| Počet jadier procesora | 8 x |
| Batéria vyberateľná | Vstavaná batéria |
| Kapacita batérie | 6500 mAh |
| Výkon drôtového nabíjania (max) | 100 W |
| Typ pamäťovej karty | Nepodporuje |
| Trieda energetickej účinnosti | B |
| Napájací adaptér v balení | Nie |
| Fotoaparát | |
| Zadný fotoaparát (prisvetlenie) | Áno |
| Rozlíšenie hlavného zadného fotoaparátu | 200 Mpx |
| Počet objektívov (zadných) | 3 x |
| Predný fotoaparát (rozlíšenie) | 32 Mpx |
| Komunikácia a porty | |
| Audio 3,5mm jack | Nie |
| Dátové siete | 5G |
| Konektor dátový/napájací | USB-C |
| Bezdrôtové technológie | |
| Bluetooth | Áno |
| Bluetooth verzia | 5.4 |
| NFC | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| SIM | |
| Dual SIM | Áno |
| Geolokácia | |
| GPS | Áno |
| Software | |
| Operačný systém | Android |
| Verzia operačného systému | Android 15 |
| Funkcie | |
| Funkcia rýchlonabíjania | Áno |
| Značka/model | |
| Názov modelu (modelove číslo) / kompatibilita | Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ |
| Modelové číslo | 2510ERA8BG |
Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Viac informácií o spracúvaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.