Zrozen z titanu.
iPhone 15 Pro Max je první iPhone s konstrukcí z leteckého titanu. Ze stejné slitiny, z jaké se staví vesmírné lodě vysílané na Mars. Titan patří k nejlepším kovům, co se týče poměru pevnosti k hmotnosti. Proto jsou tohle naše vůbec nejlehčí Pro modely. Rozdíl ucítíš hned, jak jeden z nich vezmeš do ruky.
• Tísňové SOS volání
• Detekce autonehody
• Kompatibilní s MagSafe kryty, peněženkami, bezdrátovými nabíječkami a dalšími doplňky
• Dynamic Island
Operační systém: iOS 17
Procesor - počet jader: Čip A17 Pro - 6jádrové CPU/ 6jádrové GPU/ 16jádrový Neural Engine
Uživatelská paměť: 1 TB
Displej - úhlopříčka [palce]: 6,7” Super Retina XDR displej
Displej - rozlišení [pix]: Rozlišení 2796 × 1290 při 460 pixelech na palec
Dotykový displej: Ano
Klávesnice: Ne
Podporované sítě:
Dvě SIM (dvě aktivní eSIM nebo nano-SIM a eSIM)
• GSM/EDGE
• UMTS/HSPA+
• DC-HSDPA
• 5G (pásma sub-6 GHz) s technologií MIMO 4×4
• Gigabitové LTE
GPS: Přesná dvoufrekvenční GPS (GPS, GLONASS, Galileo, QZSS, BeiDou a NavIC)
Konektivita:
• USB-C/ Podporuje až 20× rychlejší přenos dat přes USB 3
• Wi-Fi 6E
• Bluetooth 5.3
• NFC s režimem čtečky
Senzory:
• Face ID
• Přední TrueDepth kamera na rozpoznávání obličeje
• Gyroskop s vysokým dynamickým rozsahem
• Akcelerometr snímající vysoké přetížení
• Dva snímače okolního osvětlení
• Barometr
• Snímač blízkosti
• LiDAR skener
Fotoaparát:
Zadní:
Profesionální fotosoustava (48MP hlavní fotoaparát, 12MP ultraširokoúhlý fotoaparát, 12MP fotoaparát s teleobjektivem)
• Hlavní: 48MP, clona f/1,78
• Ultraširokoúhlý: 12MP, clona f/2,2
• Teleobjektiv: 12MP, clona f/2,8
0,5×, 1×, 2×, 3× optický zoom
4K video při 24 fps, 25 fps, 30 fps nebo 60 fps
Přední:
• TrueDepth - 12MP fotky/ Clona f/1,9
4K video při 24 fps, 25 fps, 30 fps nebo 60 fps
Baterie:
• Vestavěná dobíjecí lithium-iontová baterie
• Bezdrátové nabíjení přes MagSafe nebo Qi
• Až 29 hodin přehrávání videa
• Nabití až na 50 % za 30 minut 20W nebo silnějším adaptérem
Rozměry [mm]: 159,9 x 76,7 x 8,25 mm
Hmotnost [g]: 221 g
Obsah balení:
• iPhone 15 Pro Max
• USB-C nabíjecí kabel
| Displej |
| Uhlopriečka displeja | 6,7 " |
| Dotykový displej | Áno |
| Rozlíšenie displeja | 2796x1290 |
| Technologia displeja | OLED |
| Konštrukcia |
| Farba | Čierna |
| Hmotnosť | 221 g |
| HW klávesnica | Nie |
| Stupeň krytia (IP) | IP68 |
| Vodeodolný | Áno |
| Výška | 159,9 mm |
| Šírka | 76,7 mm |
| Hĺbka | 8,25 mm |
| Výdrž a výkon |
| Vnútorná pamäť | 1 TB |
| Operačná pamäť | 8 GB |
| Značka procesora | Apple |
| Označenie procesora | Apple;A17 Pro |
| Počet jadier procesora | 6 x |
| Typ článku | Li-Ion |
| Fotoaparát |
| Viac zadných fotoaparátov | Áno |
| Zadný fotoaparát (prisvetlenie) | Áno |
| Počet objektívov (zadných) | 3 x |
| Komunikácia a porty |
| Audio 3,5mm jack | Nie |
| Dátové siete | 5G |
| GPRS/EDGE/3G/4G LTE | Áno |
| Konektor dátový/napájací | USB-C |
| Funkcie |
| Bezdrôtové nabíjanie | Áno |
| Funkcia rýchlonabíjania | Áno |
| Odomykanie tvárou | Áno |
| Bezdrôtové technológie |
| Bluetooth | Áno |
| Bluetooth verzia | 5.3 |
| NFC | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| SIM |
| Dual SIM | Áno |
| Funkcia Triple SIM | Nie |
| Typ SIM | Nano |
| Geolokácia |
| Glonass, Beidou, Galileo | Áno |
| GPS | Áno |
| Software |
| Operačný systém | iOS |
| Verzia operačného systému | iOS 17 |
| Značka/model |
| Názov modelu (modelove číslo) / kompatibilita | Apple iPhone 15 Pro Max |
| Apple Pay | Áno |
Zodpovedný subjekt:Apple Distribution International Ltd.Hollyhill Industrial EstateT23 YK84CorkÍrskocontactus.cz@euro.apple.comhttps://www.apple.com/