Certifikáty a ocenenia

Hlavnou garanciou bezpečného nakupovania v našom internetovom obchode je naše dlhoročné pôsobenie na Slovenskom trhu od roku 2001.

Certifikáty

Overené zákazníkmi od Heureka.sk

Na základe dobrých skúseností zákazníkov s našim internetovým obchodom, vlastníme certifikát OVERENÉ ZÁKAZNÍKMI. Viac informácií spolu s recenziami našich zákazníkov si môžete pozrieť na stránke Heureka.sk.

 

 

Čo to je Overené zákazníkmi:

Overené zákazníkmi je nová služba Heureky, ktorá zaisťuje nezávislé hodnotenie obchodov iba od reálnych zákazníkov a tým dáva nakupujúcim informáciu o tom, aké kvalitné sú služby daného obchodu.

Získane ocenenia

Náš internetový obchod MobilPC.sk sa zúčastnuje do ankety ShopRoku, každoročne usporiadanej cenovým vyhľadávačom Heureka.sk, v ktorej v silnej konkurencii popredných slovenskych e-shopov aj Vďaka vašej priazni pravidelne získava prestížne ocenenia.

  • ShopRoku 2019 finalista v kategórii cena kvality Mobily a GPS
  • ShopRoku 2018 finalista v kategórii cena kvality Mobily a GPS
  • ShopRoku 2017 finalista v kategórii cena kvality Mobily a GPS
  • ShopRoku 2016 víťaz v kategórii Mobily a GPS
  • ShopRoku 2013 finalista v kategórii Elekto - Špecializované

ShopRoku 2013 finalista v kategórii Elekto - ŠpecializovanéShopRoku 2016 víťaz v kategórii Mobily a GPSShopRoku 2017 finalista v kategórii cena kvality Mobily a GPSShopRoku 2018 finalista v kategórii cena kvality Mobily a GPSShopRoku 2019 finalista v kategórii cena kvality Mobily a GPS

O súťaži:

Súťaž ShopRoku si kladie za cieľ vyhlásiť najlepšie a najobľúbenejšie eshopy medzi internetovou verejnosťou a predovšetkým nájsť kvalitné obchody, predstaviť dôležitosť kvality poskytovaných služieb a spokojnosť zákazníkov.

Myslíme si, že spokojný zákazník musí byť základným princípom internetového obchodu a len so spokojnými zákazníkmi sa môže rozvíjať internetové obchodovanie ako také. Preto v súťaži ShopRoku o víťazoch v Cene kvality môžu rozhodovať len reálni zákazníci zapojených internetových obchodov.

Všetkým našim súčasným ako aj budúcim zákazníkom ďakujeme za prejavenú dôveru, ktorú si nesmierne vážime. V žiadnom prípade sa nechystáme zaspať na vavrínoch a budeme sa snažiť stále zlepšovať aj na základe Vašich osobých skúseností/pripomienok.

Tím MobilPC.sk

Na vašom súkromí nám záleží

Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Viac informácií o spracúvaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.

Povoliť všetkoPodrobné nastavenie