Baseus Bipow Digital Display je praktická rychlonabíjecí powerbanka s displejem ukazující procentuální stav powerbanky.
Spolehlivá powerbanka s dostatečným výkonem na delší cesty.
Dostatečný výkon až 15W pro rychlé nabíjení telefonu, tabletu nebo prostě čehokoliv na co si vzpomenete a nabíjíte z USB konektoru.
Na přehledném displeji pohodlně uvidíte zbývající kapacitu powerbanky.
Kvalitní materiály, perfektní zpracování, odolnost a bezpečností ochrana proti zkratu, přehřátí a přebití samozřejmě neschází.
Vlastnosti:
- Kapacita 30 000 mAh
- Vstup
MicroUSB - 5V/2A
USB-C - 5V/3A
- Výstup
USB-C - 5V/3A
USB-A1/A2 - 5V/3A
- Součástí balení je nabíjecí kabel MicroUSB (25cm)
- Integrovaný digitální displej
- Rozměry: 151x68.8x41.7mm
| Výdrž a výkon |
| Kapacita batérie | 30000 mAh |
| Výkon drôtového nabíjania (max) | 15 W |
| Komunikácia a porty |
| Konektor dátový/napájací | USB-C |
| Funkcie |
| Funkcia rýchlonabíjania | Áno |
| Konštrukcia |
| Farba | Biela |
| Hĺbka | 41,7 mm |
| Šírka | 68,8 mm |
| Výška | 151 mm |
Zodpovedný subjekt:Apex CE Specialists GmbHGrafenberger Allee 27740237DüsseldorfNemeckoinfo@apex-ce.com+4921312066043