
| Bezdrôtové technológie | |
| Bluetooth | Áno |
| NFC | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Geolokácia | |
| GPS | Áno |
| Konštrukcia | |
| Hmotnosť | 33 g |
| Stupeň krytia (IP) | IP68 |
| Výdrž a výkon | |
| Kapacita batérie | 425 mAh |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Značka/model | |
| Názov modelu / kompatibilita | Samsung Galaxy Watch6 44mm (SM-R940) |
| Dizajn a displej | |
| Farba tela | Strieborná |
| Veľkosť puzdra | 44 mm |
| Materiál tela | Hliník |
| Remienok | |
| Farba remienka | Strieborná |
| Hardvér a softvér | |
| Operačný systém | Wear OS by Google |
| Určenie | |
| Určenie | Unisex |
Informácie o bezpečnosti nositeľných zariadení Samsung
Wearable_Safety_information_Rev.1.8_240517.pdfTento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Viac informácií o spracúvaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.