
• Safírové sklo
• 5ATM + IP68/ MIL-STD-810H
Materiál těla: Stainless Steel
Procesor: Exynos W930 (Dualcore, 5nm) 1.4GHz
Voděodolnost: ano
Displej:
• 1.47" (480 x 480), 327PPI
Dotyková obrazovka: ano
Paměť: RAM 2.0 GB + 16 GB
Senzory:
• Accelerometer, Gyro, Baro, Ambient Light, Compass
• 3D Hall sensor (Classic)
Určení polohy: GPS
Připojení BT 5.3/ Wi-Fi 2.4GHz & 5GHz/ NFC
Funkce:
• Heart Rate Monitor, ECG, BP, BIA, Continuous SpO2 + Skin Temperature
• Mic., Speaker, Motor, Rotating Bezel(Classic)
Baterie:
• 425mAh
Způsob nabíjení: WPC Wireless Charging + Rychlé nabíjení
Operační systém: Wear OS
Rozměry [mm] a hmotnost [g]:
• 46.5 x 46.5 x 10.9 t/ 59 g
| Bezdrôtové technológie | |
| Bluetooth | Áno |
| NFC | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Geolokácia | |
| GPS | Áno |
| Konštrukcia | |
| Hmotnosť | 59 g |
| Stupeň krytia (IP) | IP68 |
| Výdrž a výkon | |
| Kapacita batérie | 425 mAh |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Značka/model | |
| Názov modelu / kompatibilita | Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm (SM-R960) |
| Dizajn a displej | |
| Farba tela | Čierna |
| Veľkosť puzdra | 47 mm |
| Materiál tela | Nerezová oceľ |
| Remienok | |
| Farba remienka | Čierna |
| Hardvér a softvér | |
| Operačný systém | Wear OS by Google |
| Určenie | |
| Určenie | Unisex |
Informácie o bezpečnosti nositeľných zariadení Samsung
Wearable_Safety_information_Rev.1.8_240517.pdfTento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Viac informácií o spracúvaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.