| Displej | |
| Uhlopriečka displeja | 6,7 " |
| Dotykový displej | Áno |
| Rozlíšenie displeja | 2640x1080 |
| Konštrukcia | |
| Farba | Sivá |
| Hmotnosť | 187 g |
| HW klávesnica | Nie |
| Stupeň krytia (IP) | IPX8 |
| Outdoorový | Nie |
| Vodeodolný | Áno |
| Výška | 165,1 mm |
| Šírka | 71,9 mm |
| Hĺbka | 6,9 mm |
| Výdrž a výkon | |
| Vnútorná pamäť | 256 GB |
| Operačná pamäť | 8 GB |
| Značka procesora | Qualcomm |
| Označenie procesora | Snapdragon 8+ Gen 2 |
| Počet jadier procesora | 8 x |
| Kapacita batérie | 3700 mAh |
| Výkon drôtového nabíjania (max) | 25 W |
| Výkon bezdrôtového nabíjania (max) | 10 W |
| Fotoaparát | |
| Viac zadných fotoaparátov | Áno |
| Počet objektívov (zadných) | 2 x |
| Predný fotoaparát (rozlíšenie) | 10 Mpx |
| Komunikácia a porty | |
| Audio 3,5mm jack | Nie |
| Dátové siete | 5G |
| GPRS/EDGE/3G/4G LTE | Áno |
| Konektor dátový/napájací | USB-C |
| Funkcie | |
| Bezdrôtové nabíjanie | Áno |
| Čítačka odtlačkov prstov | Áno |
| Funkcia rýchlonabíjania | Áno |
| Bezdrôtové technológie | |
| Bluetooth verzia | 5.3 |
| NFC | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| SIM | |
| Dual SIM | Áno |
| Software | |
| Operačný systém | Android |
| Verzia operačného systému | Android 13 |
| Značka/model | |
| Názov modelu (modelove číslo) / kompatibilita | Samsung Galaxy Z Flip5 (SM-F731B) |
Bezpečnostná príručka spoločnosti Samsung
Safety_information_Rev.2.0.1_240724.pdfTento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Viac informácií o spracúvaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.