Galaxy Tab A9 se může pochlubit tenkým, stylovým designem s hladkým kovovým povrchem. Vychutnejte si charakteristický design tabletu Samsung v barvách Graphite, Silver a Navy, kdy každý z odstínů vyjadřuje nenucený šarm.
Mějte své informace v bezpečí. Ukládejte důležitá data do Zabezpečené složky a sledujte celkový stav zabezpečení zařízení na panelu ochrany osobních údajů. Užijte si svou práci se zařízením Samsung Galaxy naplno a bez obav z problémů se zabezpečením.
• Podmanivý zážitek ze sledování
• Větší paměť pro více vlastního obsahu
• Vylepšený multitasking pro práci, kreativitu i zábavu
Operační systém: Android
Procesor - počet jader: Osmijádrový procesor
Procesor - frekvence: 2,2 GHz, 2 GHz
RAM [GB]: 4
Vnitřní paměť [GB]: 64
Paměťové karty: MicroSD (až do 1TB)
Displej: TFT
Úhlopříčka displeje [palce]: 8,7" (220,5 mm)
Rozlišení [pix]: 1340 × 800 (WXGA+)
Konektivita:
• Verze USB: USB 2.0
• Vstup pro sluchátka: 3,5mm Stereo
• MHL: Ne
• Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n/ac 2.4G+5GHz, VHT80
• Wi-Fi Direct: Ano
• Bluetooth verze: Bluetooth v5.3
• NFC: Ne
• Bluetooth profily: A2DP, AVRCP, DI, HID, HOGP, OPP, PAN
• PC Sync.: Smart Switch (PC verze)
Výbava:
Síť/nosná síť
• 2G GSM: GSM850, GSM900, DCS1800, PCS1900
• 3G UMTS: B1(2100), B2(1900), B4(AWS), B5(850), B8(900)
• 4G FDD LTE: B1(2100), B2(1900), B3(1800), B4(AWS), B5(850), B7(2600), B8(900), B12(700), B17(700), B20(800), B28(700), B66(AWS-3)
• 4G TDD LTE: B38(2600), B40(2300), B41(2500)
Fotoaparát:
• Zadní fotoaparát - Rozlišení: 8.0 Mpx
• Zadní fotoaparát - Automatické ostření: Ano
• Přední fotoaparát - Rozlišení: 2.0 Mpx
• Hlavní fotoaparát - Blesk: Ne
• Rozlišení při nahrávání videa: FHD (1920 x 1080) @30fps
Reproduktory:
• dva reproduktory (1 W), Dolby Atmos
Senzory:
• Akcelerometr, Geomagnetický senzor, Světelný senzor, Senzor přiblížení
Systém určování polohy:
• GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS
Baterie:
• Typ baterie: Ne-vyjímatelná baterie
• Kapacita baterie [mAh]: 5100
Rozměry [mm]: 211.0 x 124.7 x 8.0
Hmotnost [g]: 333
Podpora Gear: Galaxy Buds2 Pro, Galaxy Buds Pro, Galaxy Buds Live, Galaxy Buds+, Galaxy Buds2, Galaxy Buds
| Konštrukcia |
| Farba | Sivá |
| Výška | 211 mm |
| Šírka | 124,7 mm |
| Hĺbka | 8 mm |
| Výdrž a výkon |
| Vnútorná pamäť | 64 GB |
| Operačná pamäť | 4 GB |
| Kapacita batérie | 5100 mAh |
| Počet jadier procesora | 8 x |
| Frekvencia procesora | 2,2 GHz |
| Typ pamäťovej karty | Micro SD |
| Komunikácia a porty |
| Audio 3,5mm jack | Áno |
| Dátové siete | 4G LTE |
| Bezdrôtové technológie |
| Bluetooth | Áno |
| NFC | Nie |
| Wi-Fi | Áno |
| Geolokácia |
| GPS | Áno |
| Značka/model |
| Názov modelu / kompatibilita | Samsung Galaxy Tab A9 LTE (SM-X115) |
| Software |
| Operačný systém | Android |
| Fotoaparát |
| Rozlíšenie hlavného zadného fotoaparátu | 8 Mpx |
| Displej |
| Uhlopriečka | 8,7 " |
Zodpovedný subjekt:Samsung Electronics Co.Samsung PO Box 12987, Blackrock Co.DublinÍrskoeprel@samsung.comhttps://www.samsung.com